strona główna sklep kontakt

Regulamin sprzedaży wysyłkowej w sklepie epino.pl

 1. Właścicielem strony internetowej epino.pl jest firma Epino Polska Aleksandra Lemańska-Baranowska z siedzibą przy alei Kasztanowej 7/3, 53-125 we Wrocławiu.
 2. Przedmiotami transakcji prowadzonych przy pomocy strony internetowej www.epino.pl są produkty wymienione w ofercie sklepu na stronie www.epino.pl
 3. Ceny wszystkich produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 4. Wszystkie produkty są nowe, oryginalnie zapakowane, pokryte folią zabezpieczającą oraz
  z ważnym pięcioletnim terminem przydatności do użytku (atesty dostępne w zakładce) .
 5. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Zamówienie za pomocą strony internetowej składa się poprzez wypełnienie formularza zamówień znajdującego się na stronie.
 6. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych i wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką (*) w formularzu zamówień.
 7. Zamówienia na stronie internetowej są przyjmowane 24h na dobę przez cały rok.
 8. Zamówienia są realizowane do 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub przesłania potwierdzenia dokonania przelewu, w dni powszednie.
 9. Płatność za towar następuje przelewem w formie przedpłaty na konto nr: 15 1750 0012 0000 0000 1122 8941 Raiffeisen Bank Polska.
 10. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT.
 11. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt drogą mailowa na adres
 12. Produkt mający wady należy wraz z protokołem szkody odesłać na koszt firmy Epino Polska pod wskazany adres. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę.
 13. Wadliwe urządzenie zostanie wymienione na nowe. Jeśli nie będzie to możliwe, wówczas nabywcy zostanie zwrócona równowartość ceny produktu wraz z przesyłką lub zaoferowany zostanie inny, dostępny towar.
 14. W ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, pod warunkiem zwrotu towaru w oryginalnej folii zabezpieczającej, bez widocznych oznak naruszenia folii  i próby rozpakowania produktu. Warunek powyższy jest uprawniony ze względu na specyfikę towaru i wynika z zastosowania urządzenia do użytku intymnego. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone - art. 10 ust. 3 pkt 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2000 Nr 22 poz. 271 ze zm.) oraz zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/83/UE z dnia 25 października 2011 r., która wprowadza wyjątek od prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość wobec dostarczania zapieczętowanych towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i których opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 15. Zwrotu można dokonać przesyłając produkt na adres Epino Polska wraz z załączoną do towaru kartą zwrotu i fakturą VAT. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne oraz wskazać numer konta bankowego, na które zostanie zwrócona należność.
 16. Towary mogą być zwracane za pomocą firmy kurierskiej lub ubezpieczonej przesyłki pocztowej na koszt zwracającego.
 17. W przypadku zwrotu towaru, należność zostanie przesłana na wskazane konto bankowe w ciągu
  10 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej, spełniającej warunki wymienione w niniejszym regulaminie. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Logotypy.com - projektowanie logo, identyfikacja wizualna